тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня РОВР РІЧКИ РОСЬ:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру РОВР РІЧКИ РОСЬ:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Всесвітній день водних ресурсів

Щорічно, починаючи з 1993 року, 22 березня увесь світ відзначає Всесвітній день води. 

Всесвітній День води – це можливість нагадати людству про важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства. Він покликаний підвищити розуміння важливості збереження екологічно чистого стану водних ресурсів, заохочуючи при цьому споживачів, фахівців і громадськість як на національному, так і на міжнародному рівнях розробляти та реалізувати заходи для запобігання забрудненню водних ресурсів, їх захисту, збереження, поліпшення їх водного режиму та якості води водних екосистем. Кожен рік свято має своє гасло, щоб максимально висвітлити всі проблеми, пов’язані з водними ресурсами. У фокусі цьогорічної кампанії - підземні води.

Підземними називають води, що містяться в порожнинах, тріщинах, порах гірських порід верхніх шарів земної кори. За умовами залягання розрізняють верховодку, ґрунтові та міжпластові води. Міжпластові води, що перебувають під постійним тиском, називають артезіанськими.

Україна багата на підземні води. Значне поширення мають прісні води, що використовуються для водопостачання, майже всі типи мінеральних вод, серед яких є унікальні, яких немає в жодній країні світу (наприклад, “Нафтуся”), розсоли, термальні води.

В басейні річки Рось інтенсивно користуються підземними водами. З підземних джерел забирається близько 6,291 млн м3 води. Дана вода використовується для потреб водопостачання, питних потреб жителів орієнтовною кількістю 106400 чоловік та для інших потреб - ведення тваринництва; обприскування рослин засобами захисту; зрошення тощо. Проте сільськогосподарська діяльність, при неправильно організованому зрошенні, може порушувати склад ґрунтових вод, обумовлюючи їх засолення.

Вода - вичерпний ресурс. Ми ніколи не матимемо її більше, ніж маємо сьогодні. Прийде час і попит перевищить наявний резерв, тому так важливо виховувати культуру бережливого ставлення до води.

Тож давайте разом збережемо нашу планету блакитною - з усіма її океанами, морями, річками, озерами та підземними джерелами! Лише таким чином ми забезпечимо чисте, здорове, квітуче і натхненне майбутнє.

Де є чиста вода, там є життя!

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист