тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня РОВР РІЧКИ РОСЬ:
  • Понеділок – П’ятниця
    з 08:00 до 17:00 год.
  • Обідня перерва
    з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру РОВР РІЧКИ РОСЬ:
  • Без вихідних
    з 08:00 до 20:00 год.
  • Обідня перерва
    з 12:00 до 13:00 год.


Весняна промивка водосховищ - кращий спосіб відзначити Всесвітній день води

Починаючи з 1992 року 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водним фактором.

У цей день, 22 березня 2017 року, БУВР Росі відзначило Всесвітній день води, розпочавши весняну промивку водосховищ господарсько-питного призначення, розташованих на річці Рось.

Як завжди, промивка стартувала з Верхнього білоцерківського водосховища, яке є джерелом водопостачання жителів міст Біла Церква та Умань, а також галузей промисловості.

Згідно розробленого регламенту о 8 годині ранку за допомогою козлового крану вантажопідйомністю 16 т. були відкриті сегментні затвори гідроспоруди водосховища для забезпечення залпового скиду води витратою 120 м3/с та об’ємом 3 млн. м3

Традиційно на греблі водосховища у селі Глибочка Білоцерківського району Київської області контролювали процес промивки представники БУВР Росі та ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

Нижче по течії річки, по обидва боки греблі Білоцерківського середнього водосховища, що у місті Біла Церква, було організовано чергування співробітників Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.

Далі підвищені витрати пройшли вниз по річці Рось, пропуск яких забезпечили відповідальні особи на греблях Білоцерківського нижнього, Дибинецького, Богуславського водосховищ, що розташовані в Київській області.

24 березня 2017 року о 10 годині ранку естафету від Верхнього білоцерківського водосховища приймуть два останніх водосховища, що розташовані на річці Рось вже на території Черкаської області - Стеблівське та Корсунь-Шевченківське.

Очікуваний результат спільних дій по промивці водосховищ - підтримання належної якості води на водозаборах господарсько-питного водопостачання в літній період та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням якості води.

Після закінчення промивки водосховища працюватимуть згідно із встановленими оптимальними режимами роботи на літньо-осінній період 2016 року, узгодженими Міжвідомчою комісією та затвердженими Держводагентством України.     

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Веб студія Інпреза 
Надіслати лист