тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня РОВР РІЧКИ РОСЬ:
  • Понеділок – П’ятниця
    з 08:00 до 17:00 год.
  • Обідня перерва
    з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру РОВР РІЧКИ РОСЬ:
  • Без вихідних
    з 08:00 до 20:00 год.
  • Обідня перерва
    з 12:00 до 13:00 год.


У яких країнах можна пити воду з-під крану

Президент Володимир Зеленський повідомив, що в Україні проведуть фундаментальний аудит стану питної води, щоб громадяни знали реальну ситуацію у цій сфері. Українці переважно отримують питну воду з річок, близько 20% йде з підземних прісних вод. Через наші реалії – застарілі системи і технології очищення, зношені трубопроводи – пити воду з-під крана не рекомендується. Ми пропонує подивитися, в яких країнах можна сміливо пити водопровідну воду, а де – категорично не можна.
Дані аналітики брали з дослідження Центру екологічної політики і права при Єльському університеті.
Перше місце в рейтингу якості питної води посіли відразу десять країн: Австрія, Фінляндія, Греція, Ісландія, Ірландія, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Швейцарія, Велика Британія. Наприклад, в Австрії вода подається у водопровід з артезіанських джерел, в Ісландії – з гірських і льодовикових річок.
Без проблем також можна пити водопровідну воду в Німеччині, Люксембурзі, Швеції, Італії, Данії. Менш чиста, але все ж безпечна вода з-під кранів в Іспанії, Франції, Ізраїлі, Бельгії, Японії, Канаді, США (втім, не у всіх штатах).
Україна в рейтингу на 58 місці між Коста-Рикою і Румунією, і пити у нас водопровідну воду не можна.
У майже 30 країнах світу пити водопровідну воду буквально небезпечно для життя. Серед них Пакистан, Сенегал, Ефіопія, Камерун, Мадагаскар, Бурунді, Того, Нігерія, Нігер
 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Веб студія Інпреза 
Надіслати лист