тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Шевченківські дні

Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Творчість цього поета можна не любити, можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов’ю… У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого.

Щороку 9 і 10 березня відзначають Шевченківські дні, які потрапляють на роковини народження і смерті поета. Під час цих днів не тільки в Україні, а й в інших країнах згадують творчість великого українського Кобзаря – Тараса Шевченка – поета, прозаїка, художника.

Тарас Шевченко неодноразово відвідував місто Корсунь-Шевченківський, що розташовано на скелястих берегах річки Рось і має давноминулу історію. Там він гостював у троюрідного брата Варфоломія Шевченка, писав вірші і малював. У Корсунському парку до цього часу росте старий каштан, під яким любив відпочивати український поет. Біля дерева навіть встановили меморіальну табличку, яка свідчить про приїзд Т.Г. Шевченка в м. Корсунь-Шевченківський.

Також побував поет у місті Богуслав – місто історії, духовенства, церков та видатних осіб. Ще сам Тарас Григорович Шевченко писав про Богуслав: “То була перша моя зустріч з великим містом з церквами і різним-різним людом, що зібрався на величезну торговицю. А ще дивувався я баржі, на якій ми, сидячи з батьком на возі, переправлялись на другу сторону Росі”.

Свого часу український поет відвідував дендропарк «Олександрія», що розташований на мальовничих берегах Росі.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист