тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня РОВР РІЧКИ РОСЬ:
  • Понеділок – П’ятниця
    з 08:00 до 17:00 год.
  • Обідня перерва
    з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру РОВР РІЧКИ РОСЬ:
  • Без вихідних
    з 08:00 до 20:00 год.
  • Обідня перерва
    з 12:00 до 13:00 год.


Семінар-консультація з підготовки оцінки ступеню впровадження інтегрованого управління водними ресурсами на національному та транскордонному рівнях

26 жовтня 2017 року в Національній академії наук України відбувся семінар – консультація з заінтересованими сторонами з підготовки оцінки ступеню впровадження інтегрованого управління водними ресурсами на національному та транскордонному рівнях на основі типових форм звітності країн для індикаторів Цілі сталого розвитку (ЦСР) 6.5.1 і ЦСР 6.5.2. та по Конвенції про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер.

Семінар організували Міністерство екології та природних ресурсів України у співпраці з ГВП– Україна і за підтримки Глобального водного партнерства – Стокгольм.

Серед присутніх на семінарі-консультації були представники Мінприроди, Мінекономрозвитку, Інституту водних проблем та меліорації НААН, Глобального водного партнерства – Україна, Інституту гідробіології НААН, Державної екологічної академії післядипломної освіти, Проекту "Водна ініціатива плюс", Державного інституту управління та економіки водних ресурсів, ПрАТ «Укргідроенерго», апарату Ради національної безпеки і оборони України та басейнових управлінь - БУВР Росі, Дніпровського та Деснянського БУВР. 

Під час заходу присутніми фахівцями була виконана оцінка ситуації та результатів управління водними ресурсами з допомогою опитувальників, що підготували структури ООН, які є кураторами і відповідають за моніторинг досягнення ЦУР 6.5. «до 2030 року впровадити інтегроване управління водними ресурсами (ІУВР) на всіх рівнях, в тому числі за допомогою транскордонної співпраці у відповідних випадках».

Це домашнє завдання для всіх країн, які зголосилися та затвердили Порядок денний 2030 і є країнами – сторонами Водної конвенції. Обидва завдання напряму стосуються України.

У вересні 2017 року Україна вже прозвітувала про успішне проведення адаптацій Цілей сталого розвитку 2030 на національному рівні. На кінець жовтня Україна – сторона Водної конвенції має домашню вправу з підготовки пілотного звіту з впровадження цієї Конвенції ЄЕК ООН. 

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Веб студія Інпреза 
Надіслати лист