тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році

25.01.2021 року в офісі відбулась технічна рада, на якій розглянуто наказ Держводагентства № 18 від 16.01.2021 «Про пропуск льодоходу, повені та паводків у 2021 році» та доручення Держводагентства №269/3/3/11-21 від 20.01.2021 «Щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році».

Наказом РОВР річки Рось затверджений План дій, склад оперативної робочої групи. Встановлені фахівці на період підготовки пропуску льодоходу, повені та паводків відповідальні за:

- оперативну роботу щодо моніторингу стану водогосподарських об’єктів та гідротехнічних споруд, які утримуються на балансі офісу;

-  оперативну роботу щодо моніторингу якості поверхневих вод;

-  забезпечення дотримання режимів роботи водних об’єктів;

- підготовку оперативної інформації про хід пропуску льодоходу, повені та паводків на водних об’єктах;

- підготовку до роботи автотранспорту, механізмів та наявних плавзасобів.

Визначені об’єкти життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, звязку та інші об’єкти господарювання, що можуть зазнати негативного впливу природних явищ.

Виконується коригування карто-схем зон можливого затоплення та виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пропуском льодоходу, повені та паводків. 

Підготовлені до роботи обладнання на трьох водомірних постах на р. Рось та 8 гідроспорудах на водосховищах, що знаходяться на балансі офісу для здійснення гідрологічних спостережень під час проходження льодоходу, повені та паводків.

На експлуатаційних дільницях створено дві аварійні механізовані бригади в кількості 23 осіб та 5 одиниць техніки.

Проведено обстеження стану 43 гідроспоруд, 17 водосховищ та ставків, 68,7 км магістральних каналів, що перебувають на балансі офісу, та вживаються заходи для забезпечення їх готовності до пропуску льодоходу, повені та паводків. Уточнені об’єкти підвищеної небезпеки, де можливий прояв шкідливої дії вод.

Визначена наявність необхідного аварійного запасу паливно-мастильних, будівельних матеріалів, мішків, засобів освітлювання, захисного одягу, робочих інструментів тощо.

Проводиться роз’яснювальна робота з орендарями та іншими водокористувачами водних об’єктів, гідроспоруд щодо порядку регулювання рівнів води.

Здійснюється моніторинг гідрометеорологічної та водогосподарської обстановки в басейні р. Рось.

Виконується приймання та передача інформації про водогосподарську, гідрометеорологічну обстановку, про стан водних об’єктів, ГТС та здійснюється аналіз отриманої інформації.

Оперативно інформується керівництво офісу, БУВР середнього Дніпра, Кризовий центр Держводагентства.

Також відбувається співпраця з територіальними органами ДСНС, районними комісіями з надзвичайних ситуацій, райдержадміністраціями, органами місцевого самоврядування, водогосподарськими організаціями, водокористувачами та орендарями водних об’єктів з питань підготовки до пропуску повені, запобігання та реагування на надзвичайні ситуації.

На сьогодні офіс працює в режимі повсякденної діяльності. Водогосподарська обстановка на водних об’єктах, водогосподарських системах, гідротехнічних спорудах знаходиться на контролі офісу та водогосподарських організацій басейну, постійно уточнюється. Виконується збір інформації про рівні, витрати води, льодовий режим, снігові запаси, про стан водних об’єктів та  гідротехнічних споруд, виконання режимів роботи водних об’єктів.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист