тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня РОВР РІЧКИ РОСЬ:
  • Понеділок – П’ятниця
    з 08:00 до 17:00 год.
  • Обідня перерва
    з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру РОВР РІЧКИ РОСЬ:
  • Без вихідних
    з 08:00 до 20:00 год.
  • Обідня перерва
    з 12:00 до 13:00 год.


Приховані "скарби" на дні Верхнього білоцерківського водосховища

Меженний період 2017 року характеризується складним гідрологічним станом: спекотною погодою з високими температурними показниками, незначною кількістю опадів, та значним випаровуванням води з поверхні водних об’єктів.

Верхнє білоцерківське водосховище є основним регулятором в басейні річки Рось, що забезпечує водою місто Біла Церква Київської області та місто Умань Черкаської області.

В зв’язку зі спрацюванням водосховища у вересні місяці на 0,8 м нижче нормального підпірного рівня, вода «відступила» від берегової лінії на відстань від 1,5 до 9,5 м залежно від рельєфу.

Тому, Басейновим управлінням водних ресурсів річки Рось було прийняте рішення щодо проведення робіт з очищення дна водосховища, що забезпечує водою місто Біла Церква Київської області та місто Умань Черкаської області.

Загалом працівниками БУВР Росі було прибрано 12,9 га дна водосховища в адміністративних межах Пилипчанської та Трушківської сільських рад Білоцерківського району Київської області.

У прибережних захисних смугах виявлено 33 сміттєзвалища. Зібрано та вивезено 3,8 т сміття. Під час заходу виявлені 3 місця розмиву берегової лінії. Два з них незначні (від 5,5 до 15 м), одне - до 100 м. 

Особливе занепокоєння БУВР Росі викликала головна знахідка - вісім трубопроводів, що прямують від приватних будівель прямісінько до акваторії Верхнього білоцерківського водосховища. Питання їхньго призначення невідоме. Його матимуть змогу вирішити ті компетентні органи, які приймали їх в експлуатацію, а також інші контролюючі органи.  

Також виявлено птахоферму – качатник, який своєю сітчастою огорожею на 100 м заходить у акваторію водосховища. 

В багатьох місцях садиби загороджені до урізу води, вільний прохід береговою лінією неможливий. У прибережних захисних смугах розміщені будинки, господарчі споруди, городи, самовільно збудовані водонапірні башти, огорожі. Режим обмеженої господарської діяльності на землях водного фонду не дотримується.

21/09/2017

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Веб студія Інпреза 
Надіслати лист