тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня РОВР РІЧКИ РОСЬ:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру РОВР РІЧКИ РОСЬ:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Комісія Білоцерківської міської ОТГ з питань ТЕБ та НС розглянула заходи по водозабезпеченню водою населення та галузей промисловості

17 лютого 2021 року відбулося чергове засідання комісії виконавчого комітету міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні було розглянуто питання щодо безперебійного забезпечення водою населення та галузей промисловості.

Населення Білоцерківської міської ОТГ складає 219549 чол.. На території ОТГ   розміщено 128 шт. водних об'єктів,  площа водного дзеркала яких становить 1761 га. Водопостачання населення та галузей промисловості здійснюється з Верхнього білоцерківського водосховища. Дане водосховище є єдиним джерелом водопостачання. Також, з даного водосховища проводиться забір для потреб майже 100 тисячного населення міста Умань Черкаської області.

Разом з тим, останні роки спостерігається значне зменшення водності та погіршення якості води в даному водному об'єкті.

Вище по течії в басейні Росі розміщено 1229 водних об’єктів, зрегульованим об’ємом 200млн.м3. Гідротехнічні споруди переважної більшості з них є безхазяйними, відповідно доглядові роботи не проводяться. Тому, вкрай складно забезпечити безперебійне водопостачання населення та галузей промисловості.

Разом з тим, слід зазначити, що прибережні захисні смуги водних об'єктів не відведені та в багатьох випадках розорюються до урізу води, що в свою чергу призводить до забруднення водних ресурсів небезпечними хімічними речовинами, в тому числі - пестицидами. Каналізацізаційні очисні споруди вище розташованих населених пунктів незабезпечують повну очистку стічних вод.

Для вирішення вище вказаних питань, РОВР річки Рось розробив спеціальні заходи щодо гарантованого водозабезпечення населення та галузей промисловості регіону, які детально були розглянуті на комісії та прийняті відповідні рішення.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист