тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня РОВР РІЧКИ РОСЬ:
  • Понеділок – П’ятниця
    з 08:00 до 17:00 год.
  • Обідня перерва
    з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру РОВР РІЧКИ РОСЬ:
  • Без вихідних
    з 08:00 до 20:00 год.
  • Обідня перерва
    з 12:00 до 13:00 год.


Інформація про водогосподарську обстановку в зоні діяльності Басейнового управління водних ресурсів річки Рось з 3 по 9 лютого 2016 року

Впродовж тижня в басейні річки Рось утримувалась аномально тепла, хмарна з проясненнями погода з температурою вночі -5..0 оС, вдень +2...+9 оС, що на 5-9 °С вище кліматичної норми на цей час. Місцями випали опади у вигляді снігу та дощу від 3,7 до 4,7 мм.

Внаслідок інтенсивного сніготанення, спричиненого підвищенням температури, на більшій частині басейну р.Рось снігозапаси для формування весняного стоку на даний час практично відсутні.  

На річках басейну відмічаються ополонки та неповний льодостав.

Виходячи з гідрометеорологічної і водогосподарської обстановки в басейні, гідрологічного прогнозу на лютий, можливі крижані затори та вихід води на заплави річок.

Водосховища в басейні Росі працювали згідно режимів роботи, узгоджених Міжвідомчою комісією на осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

По каскаду водосховищ на р. Рось рівні води утримувались близькими до НПР з витратами в межах притоку.

У верхній течії р. Рось – на Косівському водосховищі рівень води утримувався вище відмітки НПР на 0,04-0,05 м, витрати води складали 2,2-3,3м³/с.

В середній течії р. Рось – на Верхньому білоцерківському водосховищі рівень води коливався в межах від - 0,03 м до 0,04 м вище відмітки НПР, витрати води складали 8 - 10 м³/с.

У нижній течії р. Рось в межах Черкаської області – на Корсунь-Шевченківському водосховищі рівень води знаходився у межах 0,08 - 0,1 м нижче НПР, витрати води становили від 9,5 до 14 м3/с.

Водосховища на притоках Росі працювали в режимі наповнення з забезпеченням санітарних витрат води.

Здійснювався контроль за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд, за обстановкою на підвідомчих об’єктах, прилеглих до них територіях. Виконувались  роботи по сколюванню льоду на державних водогосподарських об’єктах та ГТС.

Забезпечувався постійний зв’язок з районними комісіями з надзвичайних ситуацій, райдержадміністраціями, органами місцевого самоврядування, орендарями водних об’єктів, водокористувачами, водогосподарськими організаціями.

Фахівці БУВР Росі приймали участь в засіданнях районних комісій з питань ТЕБ та НС, на яких розглядались заходи щодо забезпечення пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у 2016 році.

В складі комісій за участю представників райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, користувачів водних обєктів проводились обстеження гідротехнічних споруд, які знаходяться в незадовільному технічному стані та можуть спричинити надзвичайну ситуацію при проходженні льодоходу.    

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Веб студія Інпреза 
Надіслати лист